Број на оглас: 3944915
Објавен на: 07.05.2021, 13:00
1 / 4

Se prodava trosed, dvosed I fotelja od Simpo

320 €

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Garniturata e vo odlicna sostojba. Teosedot e so mehanizam za pustanje.