Број на оглас: 3944911
Објавен на: 04.05.2021, 22:43
1 / 11

Opel Insignia 2.0 163ks

7.500 €
Марка:
Opel
Модел:
Insignia
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2022
Сила на моторот:
118 kw / 160 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Opel Insignia 2.0 163ks
Kolata e kupena od Makedonija so relani 180 000 km i servisna kniska, registrirana e cela godina do 03.2022.
OPREMA:
KLIMATRONIK
ALUMINSKI FELNI
PARKING SENZORI
TONIRANI STAKLA
AUX
ELEKTRIKA NA STAKLA
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
KOZEN VOLAN SO KOMANDI
BORD KOMPJUTER
SENZOR ZA DOZD
TEMPOMAT
MAGLENKI
ABS/ESP
AIRBAGS
RADIO CD
SERVISNA KNISKA
2 KLUCA
Mozna e zamena so mojaa ili vasa doplata.