Број на оглас: 3944910
Објавен на: 08.05.2021, 18:31
1 / 12

Golf 6 2.0TDI 110ks

7.000 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full oprema
Servisiran (ulje filtri kaisi plocki)
Zimski gumi
Carinen do registracija
Tel 076 330 818