Број на оглас: 3944909
Објавен на: 06.05.2021, 09:04
1 / 10

Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/128Gb

10.000 МКД
Марка:
Xiaomi
Модел:
Redmi Note 8 pro
Боја:
Останато
Интерна меморија:
128 GB
РАМ меморија:
6 GB
Големина на екранот:
6,5 - 7 " инчи и поголеми

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Се продава Xiaomi Redmi Note 8 Pro како нов без ниту една гребнатинка, телефонот оди комплет со кутија и оригинален брз полнач. Цело време е користен со заштитно стакло и маска. Има одлична батерија и перформанси. Боја - сива (mineral grey). Рам меморија-6 гб, со 128 гб внатрешна меморија. Дуал сим. Камера 64MP + 8MP + 2MP + 2MP, + 20 МР предна.
БЕЗ ЗАМЕНИ!