Број на оглас: 3944902
Објавен на: 09.05.2021, 09:37
1 / 3

Mikseta Drembo M4

4.000 МКД 5.000 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Миксети

Вид на оглас: Се продава


Mikseta Drembo M4 nova ne koristena...
ima.ekeft procesor i usb vlez.