Број на оглас: 3944901
Објавен на: 17.05.2021, 18:20
1 / 1

Hotelsko biro

50 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Маси/столици

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 2 hotelski biroa,mnogu malce koristeni,bez nikakvi ostetuvanja i ne se od shperploca...Mozete da gi vidite na lice mesto koga sakate.
Cena na edno biro e 50€