Број на оглас: 3944899
Објавен на: 04.05.2021, 22:31
1 / 10

Audi A4

1 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
1996
Гориво:
Дизел
Километри:
25000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
75 kw / 102 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi A4 1.9 110ks
Vo odlicna sostba
4 EL prozori, EL retrovizori, 4novi gumi M+S.