Број на оглас: 3944897
Објавен на: 09.05.2021, 12:25
1 / 3

PLOTNA ZA KUJNA-MEDIJAPAN

1.500 МКД Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plotna za kujna od medijapan koristena okolu 1 godina,se gleda i na slikite deka e kako nova...
Dimenzii:
200cm×60cm
CENA: 1500 DENARI
Cenata e fiksna