Број на оглас: 3944890
Објавен на: 04.05.2021, 22:23
1 / 3

HP RAM 8GB 240SSD + 1000GB HDD

300 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Производител:
HP
Xaрд диск HDD:
250 GB
РАМ Меморија:
8 GB
Модел на процесор:
Intel Core i3
Тип на хaрд диск:
SSD
Големина на екран:
15 - 16 инчи

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Procesor i3
Ram 8gb
Ssd 240gb + Hdd 1000gb
Windows 10 pro licenciran
Cenata ne e fiksna

Barajte na ovoj broj - 071258373