Број на оглас: 3944883
Објавен на: 07.05.2021, 14:42
1 / 4

Se prodava PSB Subsonic 6i aktiven subwoofer.

15.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вид на оглас: Се продава


Se prodava extra zacuvan aktiven subwoofer Psb Subsonic 6i.

-Mosfet pojacalo
-700 Watt Rms/1200 Watt Peak
-High Level input/output
-Low level input/output
-12 Inchen Driver

Vo kratki crti ZVER i retkost vo MK.