Број на оглас: 3944877
Објавен на: 04.05.2021, 22:13
1 / 13

AUDI A8 4.2 TDI QUATTRO 351ps

26.500 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A8
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.11625
Сила на моторот:
258 kw / 351 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


AUDI A8 4.2 TDI QUATTRO 351ps 2012

2012 GOD
4.2 TDI 351 PS
SERVISNA KNISKA
BI XENON LED SVETLA
PARKING SENZORI
20” ALU BANDASI
MEMORIA I AVTOMATSKO PODNESUVANE
MMI NAVIGACIONEN SYSTEM
2X MEMORYCARD
KEYLESS GO
TEMPOMAT
AVTOMATSKO PODNESUVANE NA VOLAN
SERVISIRANA
174.500 KM
REGISTRIRANA 1 GOD
MOZE ZAMENA SO REALNI CENI
VOZILOTO E VO PERFEKTNA SOSTOJBA I SO FABRICKA FARBA