Број на оглас: 3944867
Објавен на: 04.05.2021, 22:08
1 / 2

Се продава

100 €
Xaрд диск HDD:
500 GB
РАМ Меморија:
2 GB
Модел на процесор:
Останато
Тип на хaрд диск:
HDD

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


111