Број на оглас: 3944862
Објавен на: 04.05.2021, 22:04
1 / 8

B200 mozna zamena so vasha doplata opel golf bmw seat passat

5.555 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
B 200
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2021
Сила на моторот:
9 kw / 12 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


B200 2006,ta god
Avtomatik
Polukozen salon
Max oprema
Max socuvan
Vcera napraven servis ulje filtri
Stabilizatori
So eden zbor Pali Vozi
Moznist zamena so poevtina kola so vasha doplata
Za sfe poveke javetese na +389 75 613 777 👌