Број на оглас: 3944856
Објавен на: 04.05.2021, 21:57
1 / 11

BMW 520 d.184 ks. 2012 god

14.999 €
Марка:
BMW
Модел:
520
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
135 kw / 184 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 520 d.184 ks. 2012 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvano.
Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija. 071 555 599