Број на оглас: 3944852
Објавен на: 04.05.2021, 21:52
1 / 11

OPEL CORSA 1.3 CDTI 51 kw.2008 God

3.300 €
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
51 kw / 69 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL CORSA 1.3 CDTI 51 kw.2008 God.
So mnogu oprema I mnogu socuvano I kompletno servisirano I registrirana. 071 555 599