Број на оглас: 3944826
Објавен на: 07.05.2021, 08:09
1 / 6

Rover 214 benzin-plin

400 €
Марка:
Rover
Модел:
214
Година:
1996
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba,plin dizna-dizna atestiran. - izminata registracija