Број на оглас: 3944824
Објавен на: 04.05.2021, 21:38
1 / 3

Nikon d5600

32.000 МКД 33.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Резолуција:
25,1-30 Мегапиксели
Марка:
Nikon

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


kontakt 071350137
Aparatot e nov
So 32gb memoriska karticka
polnac leki i display na touch
Garancija 2 godini