Број на оглас: 3944815
Објавен на: 05.05.2021, 20:39
1 / 6

Xiaomi Redmi Note 9 Pro

250 €
Марка:
Xiaomi
Модел:
Redmi Note 9 Pro
Боја:
Green
Интерна меморија:
128 GB
РАМ меморија:
6 GB
Големина на екранот:
6,5 - 7 " инчи и поголеми

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Xiaomi Redmi Note 9 Pro 1 godina i 4 meseci garancija, telefonot doagja so maska i 33w polnac zaedno so kutijata, kako nov nema grebnatini nema pagjano maksimalno cuvan od prv den vo maska, seuste stoi fabrickata folija na ekranot. BEZ ZAMENI Pishete na viber - 075 900 323