Број на оглас: 3944809
Објавен на: 04.05.2021, 21:31
1 / 12

Се продава Peugeot 407 - можна е замена со наша доплата

4.800 €
Марка:
Peugeot
Модел:
407
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Се продава автомобил Peugeot 407hdi sw 2010 увезен од Шведска. Возилото е оцаринето, направена е хомологација (TUV), преведени се документите. На вас останува само регистрацијата. Возилото е сервисирано и има комбинирани автомобилски гуми. Кубикажа 1,6. Можна е и замена за поново возило, плац, куќа со наша доплата. Информации на телефон 077 716 666, 071 213 153