Број на оглас: 3944807
Објавен на: 08.05.2021, 10:19
1 / 11

PASSAT 1.9 TDI 131 KS 2001 GOD audi.seat.opel.bora.golf)

2.650 € 2.750 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2022
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


21-01-2022GOD REGISTRACIJA
21-01-2022GOD ZELEN KARTON

KOLATA E ZACUVANA
FUL OPREMA