Број на оглас: 3944794
Објавен на: 09.05.2021, 15:51
1 / 3

PASAT 1.9 TDI..90KS..REG.4/22G

1.850 € Цената е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2022
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW PASAT 1.9TDI..66KW..90KS...REG.CELA GODINA..16/4/2022g..ZDRAV..STEGNAT..GARAZIRAN..SERVISIRAN..207.000KM POMINATI..MOTOR..MENJAC PERFEKTNI..SO OPREMA:KLIMA-LADI..CENTRALNO..DALJINSKO..ABS..AIR BAG 4..ELEKTRIKA NA PROZORI..ELEKTRIKA NA OGLEDALA I DR.REG.CENATA E FIXNA..BEZ ZAMENI!!!