Број на оглас: 3944767
Објавен на: 04.05.2021, 21:01
1 / 7

Vito 111cdi 2008 🇨🇭

6.500 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Registrirano do 03-2022
Servis komplet so servisna kniska
Klima webasto park senzori napred nazad
2 lizgacki vrati