Број на оглас: 3944696
Објавен на: 04.05.2021, 19:39
1 / 10

Се издава деловен простор во центар на Велес

200 € Цената е фиксна
Квадратура:
75 m²

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се изнајмува


Се изнајмува деловен простор на ул.Солунска 2А локација во строг центар, зградата над Уни Банка на 3ти спрат.