Број на оглас: 3944671
Објавен на: 05.05.2021, 17:37
1 / 5

Dva dvosedi i masicka od paleti

4.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat komplet prefarbani se so zastita za dozd i bela farba
Info na 078 601 062 ivan