Број на оглас: 3944652
Објавен на: 04.05.2021, 19:03
1 / 10

FORD FUSION 1.4 BENZIN/PLIN PRV SOPSTVENIK

3.990 €
Марка:
Ford
Модел:
Fusion
Година:
2008
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
110000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


- Ford Fusino 1.4 benzin/plin
- Proizvoden 08/2008
- Registriran do 12/2021
- Prv sopstvenik, odlicno socuvan
- Dva originalni kluca
- Redovno servisiran, napraven kompleten servis na 90000
- Pominati 114000km
- Registrirana do 12.2021
- Vgraden plin so A-test
- Vgradena kuka
- plus 4 zimski gumi
- Kompletno opremen
Kontakt telefon 071 209 902