Број на оглас: 3944519
Објавен на: 06.05.2021, 00:44
1 / 4

Intel i7 8700K NOV vo kutija USA

160 € Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


Intel i7 8700K nov vo kutija so nalepnica. Donesen od USA
kontakt preku Viber. Bez zameni