Број на оглас: 3944511
Објавен на: 04.05.2021, 16:41
1 / 2

Mazda 6 2.0 CDTi odlicno vozilo za odlicna cena

1 €
Марка:
Mazda
Модел:
6
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Proizvedena 2007 god
extra sostojba na enterier