Број на оглас: 3944486
Објавен на: 04.05.2021, 16:19
1 / 5

Prodavam letni gumi Michelin 205/55/16

1.650 МКД Цената е фиксна
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
205
Висина:
55
Дијаметар:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


2 gumi Michelin 205/55/16 letni koristeni so ostanata sarka se gleda na slikite