Број на оглас: 3944476
Објавен на: 04.05.2021, 16:09
1 / 8

Prodavam Iqos 3 duo gold

2.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава најновиот модел на Iqos 3 Duo. Користен 4 месеци.Купен во Македонија сеуште подлежи под гаранција.Си доага со фул паковање, чистач кутија, стапчиња за чистење како и кабел и адаптер оригинален за полнење.Нема никаква физичка оштета ниту на цигарата ниту на полначот.