Број на оглас: 3944473
Објавен на: 05.05.2021, 09:52
1 / 7

Apple iPhone 6s 32 GB

3.200 МКД
Марка:
Apple ( iPhone)
Модел:
Apple iPhone 6s
Боја:
Silver
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Телефонот работи на сите оператори, без iCloud, функционален TouchiD.

Единствена забелешка е пукнатината на екранот која не пречи при користење.

Инфо: 077/621-219 или Viber