Број на оглас: 3944456
Објавен на: 05.05.2021, 17:37
1 / 11

Chevrolet Spark 0.8 2008 bez plin

1.600 €
Марка:
Chevrolet
Модел:
Spark
Година:
2008
Гориво:
Бензин
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
38 kw / 52 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba
Smeneto ulje so filtri pred 1000km
Smeneta prednica pred 10 000km
Motor menjac se e vo odlicna sostojba
Nema plin
Ima mali karoseriski zabeleski
Kolata e kupena vo mk
Mnogu mala potrosuvacka 4l/100km otvoreno 6l/100km gradska

Informacii na 078 601 062 Ivan