Број на оглас: 3944433
Објавен на: 05.05.2021, 10:33
1 / 12

BMW 318d / BMW 318 d / 2008god. uvoz DE

7.000 € Цената е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
318
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2022
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava : BMW 318d / 318 d
motor: 2000cm3 / 143ks (noviot motor, so mnogu mala potrosuvacka)
menuvac: racen - 6 brzini.
Proizvedeno: 30.06.2008 god.
KM: 205000 so servsina kniska i celosno istorija od voziloto so fakturi.
oprema: FULL ( del od opremata moze da videte i na samite sliki) kolata e kako nova.

Voziloto moze da se vide, proba i provere vo sekoe vreme 24/7.
BEZ ZAMENI !!!
*cenata e fiksna.
*plateno se do registracija.