Број на оглас: 3944432
Објавен на: 04.05.2021, 15:27
1 / 9

Se prodava kompletno namesten

65.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
3,5
Квадратура:
98 m²
Греење:
Струја
Спрат:
Приземје
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
2010
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југозапад
Адреса:
Sv.Kliment Ohridski br 5 - 1/6

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kompletno namesten