Број на оглас: 3944403
Објавен на: 04.05.2021, 14:48
1 / 12

PRODAVAM Hunday Elantra

1.300 €
Марка:
Hyundai
Модел:
Elantra
Година:
2000
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Hunday Elantra
Benzin Proizvedena 2000 godina
207000 Km pominati
1,6 kubici
66 Kw - 90 Ks
elektrika na prozorci
elekticni retrovizori
klima
Registrirana
Broj za kontakt 077 872 750