Број на оглас: 3944310
Објавен на: 04.05.2021, 13:18
1 / 3

LADA SAMARA DELOVI

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Lada
Модел:
Samara
Година:
2001
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
45000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
51 kw / 69 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Lada Samara 1.5 za delovi. Se funkcionira, motorot ima samo 45.000 km, funkcionalen plinski ured vgraden vo rezervno trkalo, imam i boca za vo gepek.
Menuvac i motor vo odlicna sostojba.
Povekje setovi na celicni bandashi i zadna oska.
Cena po dogovor
Kontakt: Cele 078 275 197