Број на оглас: 3944209
Објавен на: 07.05.2021, 12:38
1 / 4

Celo ili na delovi

1 €
Марка:
Renault
Модел:
Clio
Година:
1993
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
47 kw / 64 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Renault Clio 1.9D
Problem lageri na radilica
Tel: 078 463 339
078 463 339
078 463 339