Број на оглас: 3944142
Објавен на: 04.05.2021, 11:06
1 / 2

Ќерамиди

4 МКД Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


Продавам ќерамиди по екстра цена 4ден парче
Се продаваат поради реновирање на куќа
Приближно 2000 ќерамиди.