Број на оглас: 3944066
Објавен на: 04.05.2021, 10:17
1 / 1

ШАМОТНИ ТУЛИ ЗА ФУРНА

1 €

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


Димензија 25 х 12 х 3,2см