Број на оглас: 3943964
Објавен на: 04.05.2021, 08:01
1 / 12

Opel meriva 2005 1.7 cdti socuvana

2.700 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Meriva
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e top socuvana extra 4 novi gumi klima funkciunalna motor odlicen registacija ima uste ovoj mesec