Број на оглас: 3943871
Објавен на: 06.05.2021, 19:04
1 / 1

Imer mesalica

600 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Mesalica imer s 250
Kazan od 0.25 mq