Број на оглас: 3943859
Објавен на: 17.06.2021, 15:06
1 / 11

Seat leon fr 2.0 tdi

11 €
Марка:
Seat
Модел:
Leon
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2022
Сила на моторот:
125 kw / 170 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat leon fr 2.0 tdi 125kw 170 ps
2007 godina
Uvezen od ch
130000 kilometri
Registriran so zelen karton
Napraven golem servis rebrasti vodna puma klinasti filteri ule i drigi raboti
Novi 4 gumi letni
Bez nikakva mana pali vozi
Bes zamena
Za poveke informacu na kontakt
070721289