Број на оглас: 3943833
Објавен на: 03.05.2021, 22:53
1 / 10

VW Golf 7 2.0 TDI

По Договор
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2013
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продаваVW Golf 7 2.0 TDI
-Automatik DSG
-2014/13
-2.0 TDI
-LED Tail Light
-Novi Letni gumi 17 fellgi
-Novi Zimski gumi 16 orginall fellgi
-Parking senzori napred nazad
-Park Assist
-Greaci na sedista
-Hold
-Redovno Servisirano
-152000 KM so servisna kniska