Број на оглас: 3943819
Објавен на: 14.05.2021, 19:21
1 / 1

Se prodava Velosiped

3.500 МКД Цената е фиксна 3.990 МКД
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки и женски
Големина на тркало:
26 "
Големина на рам:
Останато

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Novo sediste,kocenici,racki,brzini, branici svetla.075 652 470