Број на оглас: 3943795
Објавен на: 06.05.2021, 08:36
1 / 8

ZA DELOVI AUDI A4 1.9 131KS 2003GOD

1.400 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
80000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2022
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA E ISPRAVNA VO VOZNA SOSTOJBA REGISTRIEANA SO ZELRN KARTON DO MART 2022GOD.

.....SE PRODAVA ZA DELOVI CELA...