Број на оглас: 3943760
Објавен на: 03.05.2021, 21:53
1 / 9

Se prodava Audi A6 2.4 v6 benzin plin.

2.750 €
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2001
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2022
Сила на моторот:
125 kw / 170 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi A6 2.4 v6 benzin plin avtomatik so 4 novi gumi registirano do 1 mesec 2022 godina vo odlicna sostojba moze zamena