Број на оглас: 3943718
Објавен на: 07.05.2021, 11:04
1 / 8

iPhone 6s 16GB Telekom

3.500 МКД Цената е фиксна 3.600 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Apple ( iPhone)
Модел:
6s
Боја:
Silver
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


📲 iPhone 6s 📲
➡️ 16GB/2GB ⬅️
➡️ Home button ✅
➡️ T-Mobile. ⬅️
🔋 100% battery health 🔋
ℹ️ So telefonot sleduva maska i novo kabelche za polnenje ℹ️
💶 Cena: 3500den fiksna cena 💶
📞 +38975571399 📞