Број на оглас: 3943709
Објавен на: 06.05.2021, 07:47
1 / 3

CLARK 3.5t

2.800 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


vijuskar clark 3.5t
hidrulika perfekno raboti
motor perfektern masey ferguson
predni novi gumi
zadni polni