Број на оглас: 3943653
Објавен на: 08.05.2021, 14:32
1 / 9

RENAULT GRAND SCENIK 2.0BENZIN-PLIN ATEST 7SEDISTA

3.250 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Renault
Модел:
Grand Scenic
Година:
2004
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
99 kw / 135 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM RENAULT GRAND SCENIK 2.0BENZIN-PLIN DIZNA DIZNA ATEST SO FULL OPREMA:
-KLIMATRONIK RABOTI
-ABS
-SERVO
-BORD KOMPJUTER
-ELEKTRIKA NA SITE 4 STAKLA
-ELEKTRICNI RETROVIZORI
-ALUMINIUMSKI BANDAZI SO DOBRI GUMI
-2KARTICI
-7SEDISTA
VOZILOTO E SOCUVANO MAKSIMALNO
ODRZUVANO DOMAKINSKI.SAMO KES BEZ ZAMENI 3300EVRA