Број на оглас: 3943537
Објавен на: 21.09.2021, 14:41
1 / 5

Pravosmukalka na parea Rowenta clean & steam

12.000 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Електроника

Вид на оглас: Се продава


Rowenta clean & steam e 2 pati koristena rabotit za cistenie na parea.
Vo neptun cenata e 17424