Број на оглас: 3943512
Објавен на: 03.05.2021, 17:01
1 / 4

Nikon D3500 + 18-55mm

21.999 МКД
Резолуција:
20,1-25 Мегапиксели
Марка:
Nikon

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


Nikon D3500
objektiv 18-55 mm

Torba - plus 799